Lagt til startliste
Dato | Lag | Sportsmenn |
---|---|---|
30-04 19:05 | Cycling Team De Rijke | Pfingsten, Christoph |
30-04 18:58 | CCC Polsat Polkowice | Marycz, Jaroslaw |
30-04 18:58 | CCC Polsat Polkowice | Matysiak, Bartłomiej |
30-04 18:58 | Rad-Net Rose Team | Vogt, Mario |
30-04 18:58 | Swiss Cycling Nationalmannschaft | Saggiorato, Mirco |
30-04 18:58 | Team Giant - Shimano | Arndt, Nikias |
30-04 18:58 | Team Giant - Shimano | Backer, Bert De |
30-04 18:58 | Team Giant - Shimano | Bulgaç, Brian |
30-04 18:58 | Team Giant - Shimano | Degenkolb, John |
30-04 18:58 | Team Giant - Shimano | Fröhlinger, Johannes |
30-04 18:58 | Team Giant - Shimano | Ji, Cheng |
30-04 18:58 | Team Giant - Shimano | Loh, Sea Keong |
30-04 18:58 | Team Giant - Shimano | Peterson, Tom |
30-04 18:58 | Team Heizomat | Droste, Jan-Niklas |
30-04 18:58 | Team Heizomat | Essers, Julien |
30-04 18:58 | Team Heizomat | Grad, Alexander |
30-04 18:58 | Team Heizomat | Knauer, Florenz |
30-04 18:58 | Team Heizomat | Mattheis, Oliver |
30-04 18:58 | Team Heizomat | Rapps, Dario |
30-04 18:58 | Team Heizomat | Schormair, Fabian |
30-04 18:58 | Team Heizomat | Weber, Johannes |
30-04 18:58 | Team Kuota | Benoit, André |
30-04 18:58 | Team Kuota | Braun, Julian |
30-04 18:58 | Team Kuota | Glowatzki, Micha |
30-04 18:58 | Team Kuota | Monreal, Florian |
30-04 18:58 | Team Kuota | Rapp, Jonas |
30-04 18:58 | Team Kuota | Retschke, Robert |
30-04 18:58 | Team Kuota | Schönbach, Felix |
30-04 18:58 | Team Kuota | Westmattelmann, Daniel |
30-04 18:58 | Team NetApp - Endura | Benedetti, Cesare |
30-04 18:58 | Team NetApp - Endura | Huzarski, Bartosz |
30-04 18:58 | Team NetApp - Endura | Matzka, Ralf |
30-04 18:58 | Team NetApp - Endura | Padour, Frantisek |
30-04 18:58 | Team NetApp - Endura | Schorn, Daniel |
30-04 18:58 | Team NetApp - Endura | Schwarzmann, Michael |
30-04 18:58 | Team NetApp - Endura | Thwaites, Scott |
30-04 18:58 | Team NetApp - Endura | Voß, Paul |
30-04 18:58 | Team Stölting | Dehmel, Felix |
30-04 18:58 | Team Stölting | Dieteren, Jan |
30-04 18:58 | Team Stölting | Gebauer, Tim |
30-04 18:58 | Team Stölting | Herklotz, Silvio |
30-04 18:58 | Team Stölting | Koep, Thomas |
30-04 18:58 | Team Stölting | Mager, Christian |
30-04 18:58 | Team Stuttgart | Cummings, Jack |
30-04 18:58 | Team Stuttgart | Holler, Nikodemus |
30-04 18:58 | Team Stuttgart | Kautz, Kai |
30-04 18:58 | Team Stuttgart | Krieger, Alexander |
30-04 18:58 | Team Stuttgart | Loef, Georg |
30-04 18:58 | Team Stuttgart | Nowak, Florian |
30-04 18:58 | Team Stuttgart | Reinert, Martin |
30-04 18:58 | Team Stuttgart | Weber, Marcel |
30-04 18:58 | Topsport Vlaanderen - Baloise | Asbroeck, Tom Van |
30-04 18:58 | Topsport Vlaanderen - Baloise | Hecke, Preben Van |
30-04 18:58 | Topsport Vlaanderen - Baloise | Jacobs, Pieter |
30-04 18:58 | Topsport Vlaanderen - Baloise | Lietaer, Eliot |
30-04 18:58 | Topsport Vlaanderen - Baloise | Rickaert, Jonas |
30-04 18:58 | Topsport Vlaanderen - Baloise | Sprengers, Thomas |
30-04 18:58 | Topsport Vlaanderen - Baloise | Vanoverberghe, Arthur |
30-04 18:58 | Topsport Vlaanderen - Baloise | Vergaerde, Otto |
30-04 18:58 | Wanty - Groupe Gobert | Baugnies, Jérôme |
30-04 18:58 | Wanty - Groupe Gobert | Degand, Thomas |
30-04 18:58 | Wanty - Groupe Gobert | Drucker, Jempy |
30-04 18:58 | Wanty - Groupe Gobert | Gilbert, Jérôme |
30-04 18:58 | Wanty - Groupe Gobert | Kreder, Michel |
30-04 18:58 | Wanty - Groupe Gobert | Minnaard, Marco |
30-04 18:58 | Wanty - Groupe Gobert | Selvaggi, Mirko |
30-04 18:58 | Wanty - Groupe Gobert | Veuchelen, Frederik |
30-04 18:58 | Without team | Roberts, Luke |
30-04 18:57 | Belkin Pro Cycling Team | Kruijswijk, Steven |
30-04 18:57 | MTN - Qhubeka | Janse van Rensburg, Jacques |
30-04 18:56 | Androni Giocatolli - Venezuela | Bertazzo, Omar |
30-04 18:56 | Androni Giocatolli - Venezuela | Parrinello, Antonino Casimiro |
30-04 18:55 | LKT Team Brandenburg | Knaup, Tobias |
30-04 18:55 | LKT Team Brandenburg | Reske, Tim |
30-04 18:55 | MLP Team Bergstrasse | Bothe, Erik |
30-04 18:55 | MLP Team Bergstrasse | Huber, Lukas |
30-04 18:50 | Bike Aid - Ride for Help | Schnapka, Matthias |
30-04 18:50 | Bike Aid - Ride for Help | Stockhausen, Richard |
30-04 18:49 | Rad-Net Rose Team | Schaffner, Mortiz |
30-04 18:48 | Katusha Team | Porsev, Aleksandr |
29-04 20:53 | IAM Cycling | Haussler, Heinrich |
29-04 13:40 | Belkin Pro Cycling Team | Emden, Jos van |
28-04 18:52 | Bissell Development Team | Zepuntke, Ruben |
28-04 18:52 | BMC Racing Team | Zabel, Rick |
28-04 18:52 | Deutsche Nationalmannschaft | Böhme, Tim |
28-04 18:52 | Garmin - Sharp | Wegmann, Fabian |
28-04 18:52 | Leopard Development Team | Plarre, Matthias |
28-04 18:52 | Synergy Baku Cycling Project | Klemme, Daniel |
28-04 18:52 | Synergy Baku Cycling Project | Schweizer, Christoph |
28-04 18:52 | Veranclassic - Doltcini | Weber, Sacha |
28-04 17:35 | Bike Aid - Ride for Help | Mengstab, Meron Amanuel |
28-04 17:32 | Bike Aid - Ride for Help | Bichlmann, Daniel |
28-04 17:32 | Bike Aid - Ride for Help | Lechner, Patrick |
28-04 17:32 | Bike Aid - Ride for Help | Mayer, Yannick |
28-04 17:32 | Bike Aid - Ride for Help | Schäfer, Timo |
28-04 17:32 | Rad-Net Rose Team | Bommel, Henning |
28-04 17:32 | Rad-Net Rose Team | Brintrup, Fabian |
28-04 17:32 | Rad-Net Rose Team | Buchmann, Emanuel |
28-04 17:32 | Rad-Net Rose Team | Intra, Felix |
28-04 17:32 | Rad-Net Rose Team | Stritzinger, Joshua |
28-04 17:32 | Rad-Net Rose Team | Thiele, Kersten |
28-04 17:32 | Team Europcar | Craven, Dan |
28-04 17:14 | LKT Team Brandenburg | Deckert, Sebastian |
28-04 17:14 | LKT Team Brandenburg | Kessler, Robert William |
28-04 17:14 | LKT Team Brandenburg | Rohde, Leon Raphael |
28-04 17:14 | LKT Team Brandenburg | Schäfer, Stefan |
28-04 17:14 | LKT Team Brandenburg | Schiewer, Franz |
28-04 17:14 | MLP Team Bergstrasse | Baldauf, Sebastian |
28-04 17:14 | MLP Team Bergstrasse | Egger, Mike |
28-04 17:14 | MLP Team Bergstrasse | Hatz, Christopher |
28-04 17:14 | MLP Team Bergstrasse | Nappa, Fabio |
28-04 17:14 | MLP Team Bergstrasse | Schlichenmacher, Tim |
28-04 17:14 | MLP Team Bergstrasse | Süßemilch, Eric |
28-04 17:08 | Androni Giocatolli - Venezuela | Belletti, Manuel |
28-04 17:08 | Androni Giocatolli - Venezuela | Frapporti, Marco |
28-04 17:08 | Androni Giocatolli - Venezuela | Hoogerland, Johnny |
28-04 17:08 | Androni Giocatolli - Venezuela | Sella, Emanuele |
28-04 17:08 | Androni Giocatolli - Venezuela | Testi, Nicola |
28-04 17:03 | CCC Polsat Polkowice | Honkisz, Adrian |
28-04 17:03 | CCC Polsat Polkowice | Owsian, Lukasz |
28-04 17:03 | CCC Polsat Polkowice | Paterski, Maciej |
28-04 17:03 | CCC Polsat Polkowice | Rutkiewicz, Marek |
28-04 17:03 | CCC Polsat Polkowice | Samoilau, Branislau |
28-04 17:03 | CCC Polsat Polkowice | Taciak, Mateusz |
28-04 17:03 | MTN - Qhubeka | Ciolek, Gerald |
28-04 17:03 | MTN - Qhubeka | Konovalovas, Ignatas |
28-04 17:03 | MTN - Qhubeka | Niyonshuti, Adrien |
28-04 17:03 | MTN - Qhubeka | Reimer, Martin |
28-04 17:03 | MTN - Qhubeka | Teklehaimanot, Daniel |
28-04 17:03 | MTN - Qhubeka | Thomson, Jay Robert |
28-04 17:03 | MTN - Qhubeka | Venter, Jaco |
28-04 17:01 | Belkin Pro Cycling Team | Boom, Lars |
28-04 17:01 | Belkin Pro Cycling Team | Goos, Marc |
28-04 17:01 | Belkin Pro Cycling Team | Kelderman, Wilco |
28-04 17:01 | Belkin Pro Cycling Team | Leezer, Tom |
28-04 17:01 | Belkin Pro Cycling Team | Tjallingii, Maarten |
28-04 17:01 | Belkin Pro Cycling Team | Wynants, Maarten |
28-04 17:01 | Bretagne - Séché Environnement | Delaplace, Anthony |
28-04 17:01 | Bretagne - Séché Environnement | Feillu, Brice |
28-04 17:01 | Bretagne - Séché Environnement | Fonseca, Armindo |
28-04 17:01 | Bretagne - Séché Environnement | Guillou, Florian |
28-04 17:01 | Bretagne - Séché Environnement | Jarrier, Benoit |
28-04 17:01 | Bretagne - Séché Environnement | Koretzky, Clément |
28-04 17:01 | Bretagne - Séché Environnement | Laborie, Christophe |
28-04 17:01 | IAM Cycling | Aregger, Marcel |
28-04 17:01 | IAM Cycling | Klemme, Dominic |
28-04 17:01 | IAM Cycling | Kluge, Roger |
28-04 17:01 | IAM Cycling | Larsson, Gustav Erik |
28-04 17:01 | IAM Cycling | Pelucchi, Matteo |
28-04 17:01 | IAM Cycling | Saramotins, Aleksejs |
28-04 16:48 | Ag2r La Mondiale | Bagdonas, Gediminas |
28-04 16:48 | Ag2r La Mondiale | Dumoulin, Samuel |
28-04 16:48 | Ag2r La Mondiale | Gastauer, Ben |
28-04 16:48 | Ag2r La Mondiale | Gougeard, Alexis |
28-04 16:48 | Ag2r La Mondiale | Gretsch, Patrick |
28-04 16:48 | Ag2r La Mondiale | Houle, Hugo |
28-04 16:48 | Ag2r La Mondiale | Kadri, Blel |
28-04 16:48 | Ag2r La Mondiale | Kern, Julian |
28-04 16:48 | Katusha Team | Gusev, Vladimir |
28-04 16:48 | Katusha Team | Isaychev, Vladimir |
28-04 16:48 | Katusha Team | Kolobnev, Alexander |
28-04 16:48 | Katusha Team | Kristoff, Alexander |
28-04 16:48 | Katusha Team | Smukulis, Gatis |
28-04 16:48 | Katusha Team | Vorganov, Eduard |
Fjernet fra startliste
Dato | Lag | Sportsmenn |
---|---|---|
30-04 19:04 | Synergy Baku Cycling Project | Klemme, Daniel |
30-04 19:00 | Belkin Pro Cycling Team | Kruijswijk, Steven |
Klikk på "Liker" hvis du ønsker å motta endringer i startlisten på facebook.
Startliste Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt
Update 01-05 12:00 hours: Startlisten er fullført!
(Syklister:
162) Starter den to. 1 mai 2014, 12:00
Disse startlistene er basert på informasjon fra organisasjonen til racet, offisielle sportsføderasjoner, sportslag og selve sportsmennene. Zweeler vil prøve å oppdatere sportslistene så godt som mulig som en service! Zweeler er ikke ansvarlig for feil på startlisten. Ingen rettigheter kan oppnås fra feil på startlisten!