0711/Cycling (7) |
---|
Ballet, Alexandre | Fiek, Arnold | Hamm, Henrik | Hugger, Jan | Mayer, Yannick | Toffali, Nicola | Wörner, Max |
| 0711/Cycling (7) |
---|
Ballet, Alexandre | Fiek, Arnold | Hamm, Henrik | Hugger, Jan | Mayer, Yannick | Toffali, Nicola | Wörner, Max |
| Bora - Hansgrohe (8) |
---|
Archbold, Shane | Bennett, Sam | Herklotz, Silvio | Pelucchi, Matteo | Pfingsten, Christoph | Pöstlberger, Lukas | Schillinger, Andreas | Schwarzmann, Michael |
| CCC Sprandi Polkowice (8) |
---|
Brożyna, Piotr | Koch, Jonas | Małecki, Kamil | Paluta, Michał | Paterski, Maciej | Sisr, Frantisek | Stosz, Patryk | Taciak, Mateusz |
|
Gazprom - RusVelo (8) |
---|
Boev, Igor | Ershov, Artur | Kuriyanov, Stepan | Nikolaev, Sergey | Porsev, Aleksandr | Solomennikov, Andrey | Trusov, Nikolay | Vorobyev, Anton |
| LKT Team Brandenburg (7) |
---|
Hähnel, Frederik | Jürß, Malte | Kessler, Robert | Koch, Christian | Rudys, Paul | Soballa, Carl | Weber, Philip |
| LKT Team Brandenburg (7) |
---|
Hähnel, Frederik | Jürß, Malte | Kessler, Robert | Koch, Christian | Rudys, Paul | Soballa, Carl | Weber, Philip |
| Lotto Soudal (8) |
---|
Bak, Lars | Debusschere, Jens | Gompel, Matthias Van | Greipel, André | Leysen, Senne | Mertz, Rémy | Planckaert, Emiel | Wouters, Enzo |
|
Quick-Step Floors (8) |
---|
Bauer, Jack | Declercq, Tim | Kasperkiewicz, Przemysław | Kittel, Marcel | Lampaert, Yves | Martinelli, Davide | Serry, Pieter | Vermote, Julien |
| Rad-Net Rose Team (6) |
---|
Geßner, Konrad | Haller, Patrick | Nolde, Tobias | Obersteiner, Florian | Ortner, Lukas | Reutter, Sven |
| Roompot - Nederlandse Loterij (7) |
---|
Ariesen, Tim | Empel, Etienne van | Ginneken, Sjoerd van | Looij, André | Reinders, Elmar | Vries, Berden de | Weening, Pieter |
| Sport Vlaanderen - Baloise (7) |
---|
Deltombe, Kevin | Noppe, Christophe | Planckaert, Edward | Pols, Ruben | Salomein, Jarl | Steels, Stijn | Wallays, Jens |
|
Stradalli - Bike Aid (7) |
---|
Beck, Joschka | Bichlmann, Daniel | Engelen, Adne van | Habtom, Awet | Lechner, Patrick | Schäfer, Timo | Schnapka, Matthias |
| Team Dauner D&DQ - Akkon (7) |
---|
Bauer, Dominik | Fiege, Lorenz | Löer, Lukas | Mamos, Philipp | Müller-Sciacca, Marco | Puyvelde, Jan van | Thurau, Sven |
| Team Dimension Data (8) |
---|
Cavendish, Mark | Dlamini, Nicholas | Eisel, Bernhard | Gibbons, Ryan | Niyonshuti, Adrien | Thomson, Jay | Thwaites, Scott | Zyl, Johann van |
| Team Heizomat (7) |
---|
Adamietz, Johannes | Lübbers, Dorian | Müller, Nathan | Porzner, Manuel | Redmers, Simon | Treubel, Pascal | Winter, Laurin |
|
Team Katusha Alpecin (8) |
---|
Biermans, Jenthe | Havik, Piotr | Kristoff, Alexander | Martin, Tony | Mathis, Marco | Planckaert, Baptiste | Politt, Nils | Zabel, Rick |
| Team Lotto - Kern-Haus (8) |
---|
Dörrie, Marc | Einhaus, Frederik | Henn, Luca | Huppertz, Joshua | Knaup, Tobias | Retschke, Robert | Rutsch, Jonas | Weinzheimer, Richard |
| Team LottoNL - Jumbo (8) |
---|
Campenaerts, Victor | Emden, Jos van | Groenewegen, Dylan | Keizer, Martijn | Lindeman, Bert-Jan | Martens, Paul | Wagner, Robert | Wynants, Maarten |
| Team Novo Nordisk (7) |
---|
Benhamouda, Mehdi | Clancy, Stephen | IJzendoorn, Rik van | Planet, Charles | Poli, Umberto | Valognes, Quentin | Verschoor, Martijn |
|
Team Novo Nordisk (7) |
---|
Benhamouda, Mehdi | Clancy, Stephen | IJzendoorn, Rik van | Planet, Charles | Poli, Umberto | Valognes, Quentin | Verschoor, Martijn |
| Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners (8) |
---|
Grosser, Aaron | Happke, Luca Felix | Härtig, Jonas | Intra, Felix | Leinau, Joann | Leinau, Louis | Müller, Victor | Vukovic, Roberto |
| Team Sunweb (8) |
---|
Arndt, Nikias | Bauhaus, Phil | Curvers, Roy | Fröhlinger, Johannes | Kämna, Lennard | Sinkeldam, Ramon | Timmer, Albert | Walscheid, Max |
| Wanty - Groupe Gobert (7) |
---|
Dhaene, Brecht | Gibbons, Thomas | Kreder, Wesley | McNally, Mark | Napolitano, Danilo | Sténuit, Robin | Veuchelen, Frederik |
|
WB Veranclassic Aquality Protect (8) |
---|
Delfosse, Sébastien | Dernies, Tom | Deruette, Thomas | Duquennoy, Jimmy | Jans, Roy | Masson, Christophe | Robeet, Ludovic | Stassen, Julien |
|